wtorek, 24 grudnia 2013

Repair?

Hej wszystkim!

Na wstępie:
WESOŁYCH ŚWIĄT!
ORAZ SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Jestem zaskoczona wyświetleniami bloga. Nie tylko łączną liczbą, ale też tym, że codziennie liczba odwiedzin albo przekracza 300, albo prawie tylu sięga. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jesteście niesamowici! Naprawdę! Kocham was wszystkich. <3
No, ale prawdę mówiąc nie przyszłam tu po to, by was wychwalać. Pewnie ciekawi was tytuł dzisiejszej notki. Jak chyba wszyscy wiecie osobiście nie lubię tej historii. Nie jestem z niej wcale zadowolona, dlatego dziwię się, że jeszcze ktoś tutaj wpada. :)
Więc długo myślałam nad tym wszystkim i stwierdziłam, że "naprawię" tą historię.
Nowy blog, zwiastun, nowe przeżycia, lecz stara fabuła. Co prawda wydarzenia będą zmienione i nawet będzie dość ciekawa tajemnica, ale to wszystko przed wami.
Dziś przyszłam podrzucić wam zwiastun starej "nowej" historii:


Zainteresowałam was? Jesteście ciekawi, jak bardzo zmieniłam tą historię? Chcecie na nowo śledzić losy Katrin? Zapraszam na:


Od razu mówię, żebyście nie kierowali się absolutnie niczym. Większość wydarzeń została zmieniona, bądź całkowicie wyrzucona. Niektórzy bohaterowie zyskali większą rolę, a inni zostali całkowicie wykopani. Za to na pewno zyskacie większy i dokładniejszy opis przeżyć Katrin z przyszłości.

Prolog miał być już dzisiaj, ale nie zdążyłam go przepisać, więc na pewno pojawi się na dniach. :)

Mam nadzieję, że zachęciłam was do czytania. :)
Pozdrawiam,
K! <3

4 komentarze:

 1. Mi się ta historia podobała, ale na pewno będę czytać nową.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominuję cię do The Versatile Blogger Award więcej szczegółów na moim blogu: http://impossiblestoryab1d.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję.
  Wygrałaś losowanie. :)
  Więcej informacji -> http://spisfanfiction.blogspot.com/2014/02/specjalna-notka.html

  Twój blog jest teraz w polecanych na stronie głównej spisu.

  Pozdrawiam :)
  [spisfanfiction]

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć! Zapraszam Cię serdecznie na bloga destroy-the-evil.blogspot.com! Jest już 14 rozdziałów.


  https://www.youtube.com/watch?v=72kZPXgJWrY&hd=1


  Czy czułaś/eś się kiedyś tak, jakbyś nie miał swojego miejsca w życiu? Jakbyś nigdzie nie pasował? To trudne pytanie, bo i ludziom trudno jest się przyznać do samotności. Wbrew pozorom to uczucie może dotykać każdego człowieka. Jednym z nich jest Niall Horan. Dziwne? Nic bardziej mylnego. Wiecznie uśmiechnięty chłopak zaczyna czuć się wśród przyjaciół z zespołu obco ze względu na to, że nie ma swojej drugiej połówki. Ucieka gdzieś zupełnie daleko myślami podczas imprez, wychodzi z domu próbując nie być piątym kołem u wozu wśród zakochanych par. Wtedy właśnie poznaje ją. Wcale nie jest to historia rodem z bajki, o nie! Znajduje ją pobitą na chodniku pewnej nocy i ratuje od napastnika. Ale czy zdaje sobie sprawę z tego kim ona właściwie jest? Ani trochę. Lisa nie ma czym się chwalić. W końcu pani do towarzystwa to zajęcie wypierane ze społeczeństwa. Dramat jej życia nie polega jednak na braku kogoś, kto by ją zrozumiał. Ciągnie się już od dziecka, ale wspomnień nie można pozbyć się tak po prostu...

  OdpowiedzUsuń